A101 aktüel ürünleri 2017 yılı 2 ocak – 8 ocak fırsatları yayınlandı. Bu haftanın A101 market indirimlerinde muhteşem fırsatalar sizlerle olacak. Yine ikinci üründe %50 indirimli sayfanın bulunduğu bu basılı görsellerde ayrıca süt ve süt ürünlerinde indirimli fırsatlar da var. Biz bu sayfada sadece ikincisi %50 indirimli ürünleri aktarmaya çalışacağız. Dana döner 250gr ürünü 9,95 TL fiyatı ile ikinci alım için yarı fiyatına inen fırsata sahip olarak sizlerle. Ayrıca dondurulmuş köfte çeşitleri 450gr Yeneray/Kombinet ürünleri de 13,35 TL fiyatı ile sizlerle ve bu üründe de ikinci alımda %50 indirim sizlerle. Dana parmak fermente sucuk 500gr ürününde de 22,95 TL fiyat sizlerle olacak. Ayrıca devam edecek olursak Maret dana sosis 240gr ürünü de 7,75 TL olarak bu hafta sizlerle. Çikonella lezzeti de bu hafta 5,95 TL olarak geliyor. Bu ürünlerden 1 adet aldığınızda aynı üründen 2. Kez aynı seferde yapacağınız alım için 2. Ürün için %50 indirim hakkınız var. Son olarak ise Lipton bardak poşet siyah çay çeşitleri de 6,45 TL olarak sizlerle. Bu üründe de ikinci alım indirimi var. İkincisi %50 indirimler bu şekilde, daha fazla ürünün yer aldığı basılı A101 2 ocak 8 ocak aktüel kataloglarına bakmaya devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Aralık 2016 tarihinde, A101 5 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...