A101 5 ocak 2017 Perşembe günü aktüel ürünler fırsat kataloğu muhteşem detayları sizlerle olmaya devam ediyor. Yeni bir yıla yine Torku ile başlamak isteyenlerin adresi haline gelen A101; leziz ürünleri sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. 5 Ocak Perşembe günü sizlerle olacak olan Torku ürünleri ve çeşitli aktüel ürünler sizlerle. İlk olarak Torku bisküvi çeşitleri 4x68g ürünü sizlerle ve 2,75 TL olarak sunuluyor. Bir sonraki üründe ise Torku fındık kremalı bisküvi 4x68g ürünü var ve fiyatı ile 2,75 TL. Ayrıca bu hafta Torku delidolu fındık kremalı mozaik bisküvi 130g ürününde de 1 TL fiyat oldukça iyi bir fiyat olarak karşımıza çıkıyor. Leziz ürünlerden bir başkası Torku davet bisküvi çeşitleri 130g ve 1 TL olarak geliyor. Torku no:1 bitter çikolatalı gofret 5x35g 2,95 TL’den satılırken Torku ürünleri bu hafta bu şekilde indirime girmiş oluyor. A101 Torku ürünlerini fırsat sayfalarına koyarak müşterisinin beğenisini almaya devam ediyor. Bir başka ürün grubunda bu sayfada 5 ocak günü Milkten sürülebilir lor 300g 2,95 TL olarak sizlerle olacak. Ayrıca Time minis gofret çeşitleri 120g 2,45 TL’den ve son olarak “Metro” çikolata hediyeli olarak Cafe crown 3'ü 1 arada kahve 8'li 3,25 TL’den sizlerle olacak

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Ocak 2017 tarihinde, A101 5 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...