A101 aktüel kataloglarının yeni bir sayfası olan a101 5 şubat 6. Sayfası ile indirim ve kampanya bildirmeye devam… A101 bu haftanın bu sayfasında Yörsan lezzetleri sizlerle, Yarım yağlı beyaz peynir, tam yağlı beyaz peynir, light beyaz peynir, kaşar peyniri, ev tipi yoğurt, ayran, light süt, öşmerim, miknik seti gibi ürünleri Yörsan markası ve lezzeti ile müşterisinin beğenisine sunuyor. Yine uygun fiyatlı olarak ve yine a101 fırsatları ile sunulan bu ürünleri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. Bu sayfada yer alan ürünleri hemen aşağıda yer alan katalog görselinde detaylı olarak görebilirsiniz, unutmayın bu ürünler 5 şubat Perşembe gününden itibaren mahallenizde yer alan a101 marketlerden satın alınabilir. Ürünler stoklarla sınırlı olduğundan dolayı acele etseniz iyi edersiniz, şimdi diğer sayfaya geçelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Ocak 2015 tarihinde, A101 5 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...