A101 aktüel ürünleri 5 Temmuz 2018 Perşembe fırsatlarında çamaşır ve bulaşık makinesi ürünleri sizlerle. Bu haftanın kampanyalarında ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı ile gelen SEG markalı bu iki ürüne yakından bakacağız. Toplamda 1598 TL’ye hem çamaşır hem bulaşık makinesi alınır mı sorusunun yanıtını veren A101; büyük bir grurula bu indirimi sunuyor desek hata etmiş olmayız… A101’den yapılan katalog haberinde A++ enerji sınıfına sahip SEG SCM 9100 çamaşır makinesi ürünü 899,00 TL’ye sizlerle oluyor. Üstelik ürün için 935 TL üzerinden kredi kartına 8 taksit avantajı da sunulmuş. 2 yıl VESTEL garantisinde olan ürün 7 iş günü içinde teslimat sözü ile geliyor. Ölçüleri ve diğer teknik detaylarını görselden görebilirsiniz. Bir diğer kampanyada 5 Temmuz itibarıyla SEG SBM 4001 bulaşık makinesi 699,00 TL olarak sizlerle. A++ enerji sınıfına sahip olan ürün 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip ve 4 programlı olarak sizlerle. 727 TL üzerinden kredi kartına 8 taksit avantajı da olan ürün çok başarılı bir kampanya olarak dikkat çekiyor 5 Temmuz 2018 günü düğün yapacaklara müjdeler devam ediyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2018 tarihinde, A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...