A101 aktüel 5 Temmuz 2018 Perşembe günü muhteşem fiyatları ile geliyor. Israrla istenilen ürünleri getirmeyi sürdüren A101 müşterisinin çağrısına kayıtsız kalmadığını gösteriyor. Müşterisini çok iyi tanıyan bu markette ilk olarak Hi-Level 49” uydu alıcılı Full HD LED Tv sizlerle oluyor. Bir diğer indirimli üründe ise Piranha 1125 Full HD aksiyon kamera bulunuyor. Ayrıca bu hafta Piranha suya dayanaklı Bluetooth hoparlör de sizlerle olurken ayrıca bir diğer kampanyada Piranha 7805 Bluetooth hoparlör yer alıyor. Sevilen marka ve son zamanların da gözdesi olan Xiaomi Redmi Note 5A Prime cep telefonu 899,00 TL (Global versiyon) da sizlerle. Bu hafta önemli bir ürün olarak ise 5 temmuz günü Piranha 8025 kablosuz harekete duyarlı ev alarmı da sizlerle. Ayrıca Piranha 8026 kapı ve pencere alarm çok uygun fiyata sizlerle. Bu ürünler oldukça önemli ürünler olarak dikkat çekiyor. Ayrıca elektronik ve teknolojik ürünlerde Hi-Level Micro SD kart 16GB ve Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB ile de sayfa tamamlanıyor. Muhteşem 5 Temmuz A101 aktüel ürünlerini inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2018 tarihinde, A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...