A101 aktüel ürün kataloglarında 5 Temmuz fırsatları gelmeye devam ediyor. Bu hafta fırsatlarında Sinbo SSM-2513 mini tost makinesi 49,95 TL 750W, termostat ve ikaz ışığı, dik konumda muhafaza imkanı, yapışmaz-kolay temizlenir ızgara pişirme yüzeyi, 2 yıl garantili olarak geliyor. Bir diğer indirimli üründe ayrıca Sinbo SCM-2928 elektrikli cezve 24,95 TL 1000W, 5 fincan Türk kahvesi kapasitesi, 400ml su kapasitesi, kısa sürede alt kaynatma özelliği, aışırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi, paslanmaz çelik gizli rezistans, açma/kapama düğmesi, 2 yıl garanti olarak sizlerle olurken ayrıca Emaye kızartma tenceresi de geliyor. Bu fırsatlarında Nero tava seti 3’lü de sizlerle oluyor. Bu hafta kampanyalarında Pasta/börek kabı, Muffin kalıbı seti, Ayran bardağı 290cc de sizlerle. Ayrıca bu hafta kampanyalarında ayrıca Vintage kapaklı leğen 8,7L de sizlerle. Ayrıca Desenli sürahi/kavanoz de sizlerle olurken bir diğer kampanyada Metal kapaklı kare kavanoz 1,6L sizlerle. A101 market kampanyasında Cam yağlık/sirkelik 1000cc ve Melamin tepsi de sizlerle. Ayrıca Rooc çok amaçlı mutfak makası da sizlerle olurken Nofrost saklama kabı geliyor. Bir diğer indirimli üründe ise Çerezlik 1,00 TL ve son olarak ise Ahşap havan 8,50 TL sizlerle. Daha fazlası için teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Haziran 2018 tarihinde, A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 5 Temmuz Perşembe Fırsat Kataloğu İndirimleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...