A101 market aktüel ürün kataloglarında muhteşem kampanyalar var. Bu hafta indirimlerinde 5 Temmuz 2018 perşembe fırsatları sosyal medyayı sallıyor. Bu hafta ilk olarak Lisanslı çocuk oda halısı 90x140cm 24,95 TL kaymaz taban, yıkanabilir olarak geliyor. Bir diğer kampanyada Örme Runner olarak gelirken ayrıca Örme masa örtüsü de sizlerle. Bir başka üründe ayrıca Zorluteks dertsiz masa örtüsü olarak sizlerle. Bir diğer indirimli üründe Keçeli ütü masası kılıfı da sizlerle olurken ayrıca Silk&Blue bay/bayan suba çorap de geliyor. Önemli fırsatlarında Güpürlü havlu/etamin işlemeli kanaviçe havlu yer alırken Etamin işlemeli kadife havlu olarak gelirken Oyuncak sürtmeli araçlar de sizlerle. Son ürünlere doğru giderken Oyuncak kepçeli römorklu traktör de sizlerle olurken son üründe ise Oyuncak büyük olta seti sizlerle olacak. BU hafta indirimli ürünlerinde neler olduğuna yakından baktık. Sosyal medyayı sallayan fırsatlarda bu ,r,nler yer aldı. 5 TEMMUZ 2018 AKTÜEL ürün kataloglarına daha yakından bakalım. Bu hafta kampanyaları muhteşem olarak sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Haziran 2018 tarihinde, A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...