A101 30 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında hafta sonu fırsatları geliyor. Bu haftanın indirimli ürünlerinde ilk olarak dikkat çeken detay EFSANE indirim oluyor. Pek çoğumuzun tükettiği ve sevdiği ürün olan Doğuş Karadeniz demlik poşet çay 100’lü ürünü sizlerle. Üstelik bu üründe öyle bir fiyat var ki akıllara ziyan… Bu hafta indirimli ürünü olan Doğuş Karadeniz demlik poşet siyah çay 100’lü 9,95 TL olarak geliyor. Ancak bu ürün için şart var. 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan fiyatı 9,95 TL şeklinde belirtilmiş. Öyle görülüyor ki A101 market adından söz ettirmeyi yine iyi başarıyor. Pek çok fırsatı sunan market hafta sonunda bir ürüne muhteşem bir indirim uyglamaya devam ediyor. Üstelik bu ürün günlük kullanılan bir ürün olduğundan çok fazla tercih sebebi haline geliyor. A101 aktüel hafta sonu indirimlerinde bulunan bu detayda neler olduğuna baktık. Stoklarla sınırlı olduğunu da belirten A101’e şimdiden 30 Haziran 2018 aktüel indirimi için teşekkür ederiz. 2018 yılı A101 için muhteşem olmaya devam ediyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2018 tarihinde, A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...