A101 aktüel ürün kataloglarında 6 Ekim 2016 Perşembe fırsatları devam ediyor. A101 aktüel ürün kataloglarının bu sayfasında Attlas ağaç kesme motoru 169 TL’den müşteri ile buluşuyor. Benzinle çalışan ürün tek silindirli ve hava soğutmalı yüksek performanslı motor yapısına sahip. Otomatik zincir yağlama sistemine sahip üründe 50cm pala boyu ve 52cc silindir hacmi var. 2 yıl da garantisi olan ürün ayrıca 22TLx8 olarak taksitle de alınabiliyor. Bir başka ürün ise Attlas taşıma arabası ve fiyatı 49,95 TL. Ürün sağlam çelik gövdeye sahip… Ayarlanabilir teleskopik tutma kolu 71cm-90cm olan ürün 60 kg taşıma kapasitesine sahip ve 2 yıl da garantili… Sayfada ayrıca Universal hedef tahtası 16,95 TL’den sizlerle olurken, Newline kapı barı 14,95 TL’den A101 6 ekim sayfalarında yer alıyor. Voit boks torbası 39,95 TL olarak satılacak ve askı zinciri de dahil… Papilla kızartma tenceresi 15,95 TL’den, yağ sıçratmaz 4,95 TL’den ve son olarak ise Osmanlı ocağı 4,95 TL’den A101 6 ekim 2016 Perşembe katalogları arasında yerini alacak. Bu muhteşem indirimlerin içerişimde pek çok albenisi yüksek ürün sizlerle oluyor. Bu yüzden ürünleri detaylıca görselden de incelemenizi tavsiye ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ekim 2016 tarihinde, A101 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...