A101 6 Ekim indirimli ürünlerinde bu hafta Samsung rüzgarı esecek. A101 aktüel ürünlerinde bulunan ve inanılmaz ilgi görmesi beklenen TV ürününü sizler için inceliyoruz. Ayrıca bu sayfada yer alan diğer indirimleri de tek tek aktarıp inceliyoruz. A101 aktüel fırsat dolu kataloglarının ilk ürünü Samsung UE55K6500 55” FHD Smart Curved Led Tv 2799,00 TL olarak sizlerle oluyor. Ürün ultra ince olarak dikkat çekiyor. Yaklaşık 139cm (55'') olan ekranı ile büyülemeye yetiyor. Özellikleri arasında dahili uydu alıcısı, wifi, usb girişleri, akıllı kumanda, 3x HDMI girişi, Smart Tv özelliği, Full HD ekranı, USB film oynatabilmesi ile her özelliği bünyesinde barındırıyor. Sayfada ayrıca Altus AL-1090 tezgah seviyesi buzdolabı 325,00 TL'den sizlerle oluyor. A+ enerji sınıfında yer alan ürün soğutucu bölmeden aydınlatması ve kapı yönü değiştirilebilme özelliği ile 90L brüt hacmine sahip olarak sizlerle. Sayfada ayrıca Attlas ağaç kesme motoru 169,00 TL'den, Attlas taşıma arabası 49,95 TL'den satılıyor. Diğer indirimli aktüel fırsatlarda ise Papilla kızartma tenceresi 20cm 15,95 TL olarak sunulurken yağ sıçratmaz 4,95 TL'den ve Osmanlı ocağı 4,95 TL'den sizlerle oluyor. Spor ekipmanları arasında ve eğlence ekipmanları arasında değerlendirilebilecek ürünlerde ise Universal hedef tahtası 16,95 TL'den, Newline kapı barı 14,95 TL ve son olarak Volt boks torbası 39,95 TL'den sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Eylül 2016 tarihinde, A101 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 6 Ekim Aktüel Kataloğu – Samsung Curved TV” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...