A101 6 Ekim 2016 Perşembe aktüel ürünlerinde mutfak indirimleri hız kesmeden devam ediyor ve hanımları sevindirmeye ve mutlu etmeye devam ediyor. Hascevher derin aşure tencere 11 litre ürünü 29,95 TL olarak sizlerle buluşuyor. Aşure için hazırlıkların başladığı günlerde aşurelik ürünler de A101 ile sizlerle olmaya devam ediyor. LAV cam aşure kasesi 1,00 TL’den ve Alüminyum aşure kabı 20li de 1,95 TL fiyat ile A101 markette. 12,95 TL’den sizlerle. Katlanabilir masa 35,00 TLolarak satışa sunulan A101 6 ekim ürünü olurken yer sofrası 19,95 TL’den sizlerle oluyor. Hamur işini sevenler için özel ürünler de bu sayfada sizlerle. Hamur leğeni 4,95 TL’den, huni seti 3’lü 2,50 TL’den ve mantımatik 9,95 TL’den A101 markette oluyor. Silikon yumurta fırça seti 2,00 TL olarak sunulurken krom ürünler de A101’e geliyor. Krom dolap içi raf, krom iki katlı baharatlık, krom kanguru raf ve son olarak ise krom folyoluk 3’lü bu sayfada yerini alıyor. 4 katlı metal raf 22,50 TL olarak satışa sunulan ürünlerden olurken sayfada ayrıca AŞURE için gerekli tüm ürünler de bu sayfada yer alıyor. Detayları ilerleyen günlerde daha büyük ve detaylı biçimde aktaracağız. Bu yüzden şimdilik aşure ürünlerinin A101’e geleceğini ve ürünleri görselde görebileceğinizi iletmiş olalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Eylül 2016 tarihinde, A101 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...