A101 6 Ekim Aktüel Ürünleri – Mutfak Ürünleri

A101 6 Ekim 2016 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli fırsatlar sizlerle olmaya devam ediyor. A101 aktüel ürünlerinin bu sayfasında pek çok mutfak ürünü sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinin bu haftaki kataloğu olan 6 Ekim perşembe indirimleri arasında yer alan mutfak ürünlerini inceleyelim. Paşabahçe markası ile gelen ve katalogda önemli yer kaplayan çukur tabak 6’lı, kase 6’lı, servis tabağı 6’lı, pasta tabağı 6’ı ve bardak ürünleri sizlerle oluyor. Saklama kabı 3lü 5,50 TL'den ve Saklama kabı ürünü de 3,50 TL olarak sizlerle oluyor. A101 6 Ekim aktüel ürünlerinde çift kulplu süzgeç, fındık ve ceviz kıracağı, mutfak kapları, plastik ürünler de sizlerle oluyor. Sinbo mutfak terazisi 19,95 TL fiyatı ile sizlerle olurken King blender seti 85,00 TL'den satışa çıkıyor. Sinbo STM 5812 elektrikli çay seti 65,00 TL fiyatı ile A101 6 Ekim aktüel sayfalarında sizlerle olurken Muya bay ayakkabı (40-44) 39,95 TL olarak burada tanıtılıyor. Ayrıca basılı A101 6 Ekim sayfalarında yer alan ancak ilerleyen günlerde incelememizde yeni sayfada bulunacak olan Silk&Blue bay uzun kollu pijama takımı, Silk&Blue bayan dantelli uzun kollu pijama takımı, Space Saver vakumlu hurç 3lü, çok amaçlı kilim, örme perde gibi ürünler de sizlerle oluyor. Evinizin ihtiyacı olan tüm malzemeler A101 ile uygun fiyata sunuluyor. A101 6 Ekim aktüel indirimlerinde bu hafta süper fırsatlar sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Eylül 2016 tarihinde, A101 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...