A101 1 Nisan 2017 aktüel hafta sonu ürünleri muhteşem fırsatları ile sizlerle olacak. Bu hafta A101 hafta sonu aktüel ürünlerinde yer alan ve muhteşem fırsatlar ile sizlerle olacak olan ürünlerde Yeneray/Kombinet dondurulmuş köfte çeşitleri 450g ikili alımda adedi 10,01 olarak sizlerle olacak. İkili alımlarda ürün için adet fiyatından bahsettiğimizi hatırlatarak bir sonraki ürün ile incelemeye devam edelim. A101 aktüel 1 Nisan kataloglarında Ülker çubuk kraker ikili alımda adedi 0,19 TL olarak satılacakken bir başka üründe Ekici tam yağlı süzme beyaz peynir 500g ikili alımda adedi 5,96 TL fiyata sahip olarak sizlerle olacak. A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde bu hafta yer alan ve önemli pek çok fırsat sunan İkinicisi %50 indirimli hafta sonu sayfasında Akmina c vitamin limon aromalı maden suyu 6x200ml ikili alımda adedi 3,19 TL olarak sizlerle olacak. Bir başka üründe ise ülkemizin zeytin birliği Marmarabirlik kuru sele siyah zeytin 800g ikili alımda adedi 16,31 TL olarak sizlere muhteşem bir ürün sunuyor olacak. Son olarak ise A101 1 Nisan sayfasında Fairy bulaşık deterjanı 900ml ikili alımda adedi 4,09 TL olarak sizlerle oluyor. Daha fazlası için incelememizi takip etmenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mart 2017 tarihinde, A101 6 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...