A101 7 Aralık 2017 aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimler sizlerle olmaya başladı bile… A101 7 aralık itibari ile gelecek gıda ürünlerini açıkladı. Açıklamaya göre şu fırsatlar var: Torku dana kangal fermente sucuk 2x225gr sizlerle. Aytaç fıstıklı hindi salam 70gr 1,60 TL. Gürsoy sütlü fındıklı krema 400gr 9,95 TL. Daha fazlası ile devam edelim. Pınar laktozsuz vanilya aromalı proteinli süt 200ml sizlerle. A101 7 aralık günü CP dondurulmuş piliç schnitzel 1000gr da sunuyor. Torku Antep fıstıklı tahin helvası 500gr da sunan market Galle salatalık turşusu 5kg ürününü de unutmamış. Tymbark meyveli içecek çeşitleri 1,75 Lt olarak ayrıca sizlerle. A101 Çerezya kavurga mısır 90gr da sunuyor. Ülker %60 kakaolu bitter çikolata 84gr da sizlerle olurken son olarak Ülker bol sütlü çikolata 84gr da sizlerle. A101 market yine muhteşem şeyler yapıyor ve müşterisini sevindiriyor. İndirimlerini inceledikçe daha fazla indirim nasıl olur diye insan düşünüyor ve devamında A101 yine indirim dersi veriyor. Teşekkürler ülkemizin güzide marketi…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...