A101 2 Aralık aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimler var. A101 hafta sonu indirimleri hız kesmeden başladı bile. A101 bu hafta indirimlerinde ayrıca hafta sonu indirimleri de sunuyor ve pek çok muhteşem detayı sizlerle paylaşıyor. Biz de hafta sonu ürünlerini inceledik. Gerçekten alınabilir ve hatta kaçırılmaması gereken ürünler hafta sonunda geliyor. İşte 2 Aralık 2017 hafta sonu indirimleri… Birşah süzme yoğurt 900g geliyor. Baştacı dana baton sucuk 350g sizlerle olacak ve Doğuş siyah filiz çay 1kg bu hafta yerini alıyor. Sana Tereyağı Lezzeti kase margarin 250g uygun fiyatı ile dikkat çekerken Çotanak ballı fındık ezmesi 200g de sizlerle. Nimet tereyağlı kurabiye 450g lezzeti ve fiyatı ile büyülüyor. Ayrıca Luppo kakaolu/sade sandviç kek 8x23g da sizlerle. 2 aralık – 3 aralık tarihlerinde ise İthal muz özel fiyat (2-3 Aralık) sizlerle. Son ürünlerde Silk&Blue bay ve Parex desenli temizlik bezi 10’lu da dikkat çekiyor. A101 7 Aralık aktüel ürün kataloglarında bu hafta gerçekten muhteşem fırsatlar var. Bu yüzden hafta sonu indirimlerini aksatmamakta fayda var. AYRICA 2 Aralık 2017 ile 3 Aralık 2017 günlerinde ithal muz ürünü de muhteşem fiyatı ile geliyor. Kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...