A101 market bu hafta 7 aralık itibari ile temizlik ve ayrıca makyaj ürünleri sunuyor. Öncelikle temizlik ürünlerinin neler olduğuna yakından bakalım. ABC toz deterjan 8kg ürünü bu hafta Aldın Aldın ile geliyor. 7 aralık günü Vione köpük sabun 2lt ürünü de geliyor. Cif krem lavabo ve fayans temizleyici 2x750ml + Domestos Ultra çamaşır suyu 750ml ürünü paket halinde 12,95 TL’den geliyor ki bu ürünü kaçıran üzülür. Mendiva ıslak havlu 3x101 adet ve Mendiva gözlük temizleme mendili 40’lı ürünleri de bu hafta market ile geliyor. A101 7 atalık günü indirimin kitabını yazıyor desek çok da abartmamış oluruz. Ayrıca sayfada Gilette Mach 3 tıraş makinesi + 4 yedek bıçak da sizlerle. Şimdi sıra geldi makyaj ürünlerine… Bakalım hanımları mutlu edecek indirimlerde neler var: Golden Rose dream eyes göz kalemi 2,95 TL’den geliyor. Kaçmaz. Golden Rose likit göz kalemi 8,95 TL’den geliyor ki bu hiç kaçmamalı… Golden Rose Beauty matte lipstick çeşitleri 9,95 TL’den sunuluyor ki renkleri çok güzel ve son olarak ise Marie Claire el kremi 75ml ürüü de 6,95 TL’den sizlerle bu da kaçmaz… A101 7 ARALIK günü yine dolu dolu indirim sunuyor. Kaçırmamakta fayda var…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...