A101 7 Aralık 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim var. A101 market indirimlerinde yer alan bu hafta fırsatlarında mutfak ürünlerini inceleyeceğiz. İlk olarak Sinbo SSM-2539 tost makinesi bu hafta sizlerle olacak. Bu ürün oldukça sevilen bir ürün, benzerini biz de kullanıyoruz. Ayrıca sayfada Borcam oval kapaklı tencere yer alıyor. Diğer bir fırsatta ise Papilla kızartma tenceresi sizlerle oluyor. Mutfak ürünlerine daha yakından bakacak olursak; Narenciye sıkacağı, Desenli lalezar tepsi, Kapaklı kâse, Trend uzun saklama kabı sizlerle. Ayrıca Tarih ayarlı saklama kabı 3’lü fırsatı da geliyor. Termos muhtemelen müthiş bir fiyatla geliyor iken Kare/Oval mini sepet de sizlerle olacak. Dolap içi raf da indirimli fiyatı ile yüzleri güldürüyor. A101 7 Aralık itibari ile sunacağını açıkladığı bu fırsatları duyurdu. Ayrıca sayfada Koroplast ürünleri de sizlerle. Biz de inceledik ve gerçekten harika indirimler olduğuna tanık olduk. Fırsatları ile insanları mutlu eden bu marketi takip edenler ürünleri her hafta çok çok görünce ayrıca seviniyor. Hem alanın hem satanın yüzü A101 ile gerçekten gülüyor. 7000 Marketi ile ülkemizin yüz akına teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...