A101 7 Aralık perşembe aktüel ürünleri ve fırsat dolu sayfalarını incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta A101'de muhteşem ürünler olduğu gibi 7 Aralık 2017 günü başlayacak olan yeni muhteşem indirimler de ilerleyen haftada var. A101 marketlerin evlerimizin posta kutularına bıraktığı sayfalarda süper indirimler var. İlk olarak 4 Kapaklı çekmeceli dolap 140 x 59,5 x 32cm dikkat çekiyor. Bu ürün ayrıca vade farkına katlandığınızda kredi kartına taksit imkanı da veriyor. Dİğer fırsatta Blue House BH-117HD saç kurutma makinesi yer almış. Ürün açıklamalarını ilerleyen günlerde görselde daha net biçimde görebilirsiniz. Ayrıca sayfada 7 aralık günü Sinbo SHD-7057 saç düzleştirici var. İhtiyacı olanın kaçırmaması gereken bir ürün... Devamında Örgü desenli kirli çamaşır sepeti sizlerle olacak. Ayrıca bu hafta Örgü desenli sepet de geliyor. Örgü desenli sepetin bir başka boyutu da var. 7 Aralık günü 5 Fonksiyonlu duş seti de es geçilmemiş. Silikon mandal 10’lu unutulmamış. Ayrıca Metal klozet fırçası ve Metal çöp kovası 14,95 TL gibi ürünlerinde yer aldığı sayfaları inceledik. A101 7 Aralık fırsatları görsel incelemeleri ilerleyen günlerde daha derin biçimde sizlerle olacaktır. Takipte kalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...