A101 2 eylül 2017 Perşembe aktüel ürünlerinde hafta sonunda haftanın yıldızları ile geliyor. Gerçekten de yıldızları gibi ürünler sunuyor… Doğuş filiz siyah çay 1kg ürünü ile başlayan ve %12 indirimi olan sayfada bakalım neler var neler… Torku/Şahin/Pınar dana kangal fermente sucuk 350gr ürünü %21 indirimli olarak geliyor. Milkten üçgen peynir 8x15gr ürünü de %17 indirimli geliyor. Birşah homojenize yoğurt 1500gr ise %14 indirimli olarak sunulmuş vaziyette… Ayrıca bu sayfada Çizmeci Time kremalı rulo gofret 400gr ürünü de %18 indirimli olarak sizlerle. Çikonella kakaolu fındık kreması 500gr ürünü ise %25 indirimli olarak geliyor. A101 indirimlerinde Cappy %100 meyve suyu çeşitleri 1 lt ürünü de geliyor. A101 2 Eylül hafta sonu aktüel başlangıçlı ve 8 eylüle dek sürecek indirimlerde Sam sundurulmuş künefe 135gr / Altın künefe dondurulmuş künefe 130 gr ürünü de sizlerle. Ürün bölgelere göre marka farkı gösteriyor. A101 indirimlerinde %20 ile Nimet kurabiye çeşitleri de 500gr yer almış. Son olarak ise Porçöz pas ve kireç çözücü 1lt ürünü de biz ve sizlerle… A101 hafta sonu başlangıçlı ve hafta boyu sürecek - 2 eylül – 8 eylül arası – indirimlerini sunmuş ve biz de kendimizce inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...