A101 2 eylül 2017 & 8 eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerini yayınladı. A101 ikincisi % 50 indirimli ürünlerinde muhteşem fırsatlar sundu. Hangi ürünlerde hangi indirimler var hususunda ise bakalım nelerle karşımıza çıkıyor görelim. A101 ikincisi %50 indirimli ürünlerde Orkide Ayçiçek yağı 1lt ürünü ile başlıyor. Ayrıca bu hafta Bendo dana etli Kayseri mantısı 350gr ürünü de sizlerle. Ekici tam yağlı süzme beyaz peynir ürünü de 500gr olarak A101 raflarında yerini alıyor. Bu ürünlerden indirim alabilmek için üründen 2 adet almak gerek. Tadelle maksi fındıklı bar çikolata 40gr ürünü de ikili alımlarda indirimli olarak geliyor. A101 market ayrıca Çerezya Premium kabak çekirdeği 180gr ürününden de ikili alımda indirim sunuyor. 2 Eylül ile 8 eylül arasında bu ürünlerden çifter almak gerek… Ayrıca sayfada belirtilen diğer indirimler de şöyle; Kotex ultra hijyenik ped, Pantene şampuan çeşitleri 550ml… Daha fazla indirim ve fırsat için sizleri A101 marketlerine yönlendiririz. Mutlaka A101 markete uğrayın çünkü bunların yanı sıra ayrıca yerel indirimler de denk gelebiliyor. İndirim takip edecek vakte sahipseniz ev ekonomisinde alışverişlerinizi A101’den yaparak katkı sağlayabilirsiniz. Biz bu şekilde alışverişlerimizde çok önemli fayda sağlıyoruz. Sizlere de öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...