A101 2 Eylül itibari ile 10 TL ve üzeri alışverişlerinizi güzelleştiriyor. Stoklarla sınırlı olan bu indirim ise kaçmaz vaziyette… Hali hazırda sıcak havalar devam ederken soğuk içecekleri sık sık tüketiyoruz. Bu sebeple soğuk çay ürünleri de tercih edilen ürünlerin belki de en önemlilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Gerek gazsız olması gerekse ferahlatması sebebiyle tercih edilen bu üründen A101 12,95 TL yerine 6,95 TL’ye sunuyor. Gerçekten kaçırılmaması gereken önemli bir fırsat diyebiliriz. A101 MARKET adından fazlasıyla söz ettirmeyi biliyor demek hata olmaz. Süper fırsatlar sunuyor. Gerçekten de kalite ve fiyattan ödün vermemeyi çok iyi biliyor. Stoklarla sınırlı olan ürünleri almak için biraz acele etmek ise bize düşüyor. Bildiğimiz gibi A101 bu ürünleri 6000’den fazla marketine ulaştırıyor ve stoklarla sınırlı olmasından daha doğal başka bir şey ise yok. Bu sebeple gelen ürünleri almak için indirimleri takip etmenin yanı sıra ayrıca erken gitmek de önemli, her neyse; A101 fırsatlarının devamında neler var ayrıca bakmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...