A101 7 eylül 2017 Perşembe itibari ile harika ürünlere imza atmaya devam ediyor. 3 kapaklı gardırap ürünü ile başlayan sayfa 170x88,8x44,6 cm ebatları ile şaşırtıyor. Bu ürün için taksit imkanı da sunulmuş. 31,33x6 taksit imkanı da Bonus, World ve Maximum sahiplerine yapılıyor. Ayrıca 4 raflı kitaplık ürünü de 160x44,3x20cm ebatları ile geliyor. Bu ürün de kaçmaz. Çalışma masası 72x75x44,3 cm ebatlara sahip olarak sunulurken bu ürün de harika bir fiyata sahip. Rapido ofis koltuğu ürünü de sunan market bu ürün için de taksit imkanı sunmuş. Ürün özelliklerine baktığımızda ise sırtı yaylanır mekanizmalı, yüksekliği ayarlanabilir, plastik kol ve plastik ayaklı, oturma ve sırt kısmı poliüretan süngerli olarak sunulmuş. Oldukça rahat olan ürün çalışma ve ofis amaçlı kullanılabilir. Rahatlığına diyecek olmayan ürünün tek sıkıntısı ise ayakları, uzun süreli kullanımda aşınabiliyor. Ancak bu fiyata bu denli bir ürün almak ise gerçekten tam anlamı ile hayal ama gerçek… A101 şaşırtmaya devam ediyor. Şaşırttıkça da indirimlere boğmaya devam ediyor. İnsan A101 sayfalarını incelerken heyecanlanmıyor değil… Yeni indirim ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...