A101 aktüel 7 eylül 2017 Perşembe itibari ile geçerli olacak olan muhteşem fırsatlar sizlerle. A101 indirimlerini görücüye çıkarır çıkarmaz incelemelerimizi yapıyoruz. Muhteşem fırsatların ve fiyatların sunulduğuna tanık olduğumuz katalogların bu sayfasında A101 market temizlik fırsatlarını sunmuş ve bakalım hangi indirimli fiyatlar ile sunmuş görelim. İlk olarak Mistral 12’li tuvalet kağıdı ile başlayan indirimler Mistral 32’li tuvalet kağıdı ile sizlerle. Ayrıca Banat lisanslı kişisel okul seti çeşitleri ürünü de yer almış vaziyette A101 markette yerini almış. Devamında temizlik fırsatlarında Parex Smart temizlik seti var. Güzel bir fiyat ile sunulan ürün kaçmaz bizce… Ayrıca ABC 2’li 1 arada sıvı çamaşırdeterjanı 2228 ml ürünü de harika fiyatı ile sunulmuş. A101 market 2x1500 Fairy bulaşık deterjanı ürünü de avantaj paketli olarak sunulmuş, bu ürün de kaçmaz. Miss Arap sabunu 1000ml ile devam eden indirimler Fest sıvı sabun 3,5 lt ürünü ile ayrıca derinleşiyor. Son olarak ise Vanish toz tül beyazlatıcı 300gr ürünü de sizlerle. Türkiye’nin 6950 marketi ile en büyük marketinden güzel indirimler görüyoruz. Devamında bakalım neler var görelim…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...