A101 aktüel hafta sonunda geliyor. A101 2 Haziran 2018 aktüel ürün fırsatları kataloğunda bu hafta muhteşem pek çok indirim var. Haftanın Yıldızlarında A101 market tam anlamı ile indirim şöleni yapmış. Detaylara bakacak olursak; Tarabya telli eritme peyniri 500g %17 indirimli olarak gelirken bu indirimlerle devam eden fırsatlarda %18 indirimi ile Bal-ye süzme çiçek balı 850g de yer almış. Ayrıca %28 indirimli olarak gelen Ahir salamuralı yarım yağlı taze beyaz peynir 900g de unutulmamış. Haftanın en iyilerinden olan %19 indirimi ile göz kamaştıran ve lezzeti ile kendine bağlayan Baştacı dana kontrfile çemensiz pastırma 120gr da sizlerle. Bu haftanın kampanyalarında Dr. Oetker hamur kabartma tozu 20x10g ürünü de %20 indirimli olarak sizlerle. Ayrıca Karadem Ala siyah çay 1kg %18 indirimli olarak; Doğuş domates salçası 830g ise %20 indirimli olarak raflarda yerini alıyor. 2 Haziran ile 8 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan fırsatlarda ayrıca Torku Frema kakaolu fındık kreması 400g %23 indirimli olarak sizlerle. Devamında %24 indirimi ile Eti Benim’O çikolata kaplamalı Hindistan cevizli marshmallowlu bisküvi 3x72g var. Son üründe ise %26 indirimli olan Yöremce sarı mercimek 1kg sizlerle. A101 indirimleri yine harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...