A101 aktüel ürünlerinde 7 Haziran 2018 market ürünleri muhteşem fırsatları ile geliyor. Bu hafta gıda ürünlerinde neler var detaylıca inceleyim. İlk olarak Zeo kuru sele siyah zeytin 600g (Yeni ürün) sunan market ürün için YENİ ÜRÜN etiketi kullanmış… Ayrıca sevilen marka Zeo’dan Zeo siyah zeytin 1000g (Yeni ürün) da sizlerle. Bu hafta fırsatlarında Tukaş reçel çeşitleri 800g ile Altınkılıç eski kaşar peyniri 250g de sunulmuş. A101 spot indirimlerinde bir başka yeni ürün de var… Zeo siyah zeytin ezmesi 340g (Yeni ürün) sizlerle. A101 7 Haziran indirimlerinde ayrıca Muratbey tuzlu tereyağı 500g, Oetker Guseppe dondurulmuş 3 etli pizza 2’li 810g, Gence dondurulmuş kıymalı kol böreği 500g da sizlerle olurken Ülker Teremyağ sıvı margarin 750g (Spatula hediyeli) ürünü de sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde Lezita dondulmuş tavuk pirzola kg sunan market CP dondurulmuş piliç schnitzel 1000g de sunmuş. Son üründe ise Banvit dilimli piliç salam 500g var. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...