A101 7 Haziran 2018 aktüel ürün katalogları spot indirimlerinde bu hafta muhteşem kampanyalar var. İndirimleri ile sizlerle olan A101 kataloglarında ilk olarak Solo parfümlü tuvalet kağıdı 24’lü ürünü sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde ayrıca Lux güzellik sabunu çeşitleri 85g de sizlerle olurken Golden Rose Velvet mini mat ruj seti 6’lı de var. Bu hafta indirimlerinde Solo kağıt havlu 8’li de var iken Golden Rose Beauty Matte Lipstick çeşitleri de sizlerle. A101 7 Haziran Perşembe günü Golden Rose Dream göz ve dudak kalem çeşitleri ve Golden Rose likit göz kalemi de sunulmuş. İndirimli ürünlerde Hanımdan hazır tatlı revani/ekmek kadayıfı 500g 5,75 TL (Yeni ürün) de sunulan sayfada A101 market, Keyfe güllü ve lokumlu Türk kahvesi 100g 2,95 TL (Yeni ürün) de sunmuş. Bu hafta indirimlerinde Torku fındık kremalı gofret 142g ve Ülker Çamlıca portakal aromalı gazlı içecek 200ml da sizlerle. Son üründe ise Parex Smart temizlik seti var. Bu hafta kampanyaları 7 Haziran indirimlerini inceledik. Harika Aldın Aldın fırsatları için teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...