A101 aktüel ürün kataloğu 7 Haziran 2018 fırsatları önemli bir indirim sayfasına ev sahipliği yapıyor. A101 Ramazan Bayramı 2018 özel kataloğunda “İYİ BAYRAMLAR” sloganlı sayfada neler var yakından bakalım. İlk olarak Vince Pralin çikolata 314g sunan ürün Vince Selection sütlü/bitter madlen çikolata 430g de sizlerle. Bir başka üründe Torku Nice Gold Antep fıstıklı krema dolgulu Pralin çikolata 252g var iken Vince Romeo bütün bademli ve dolgulu Hindistan cevizi topları 150g de sizlerle oluyor. A101 aktüel ürün kataloğunda Vince fındıklı/Antep fıstıklı/sütlü/bitter mini Napoliten çikolata 250g ve Vince sütlü/bitter trüf çikolata 300g de sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde Vince fındıklı/Antep fıstıklı/sütlü dolgulu çikolata 500g, Vince çikolatalı çakıltaşı draje 200g, Vince çikolatalı badem şekeri draje 200g de sizlerle. Vince sütlü/bitter çikolatalı fındık draje 200gr, Torku Nice bütün fındıklı çikolata 570g, Toffifee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata 125g, Tayaş dolgulu sert şeker çeşitleri 350gr ve Tayaş Milkquick kahveli/sütlü tereyağlı karamelli şeker 500g da sizlerle. Ayrıca bu hafta Haribo Fruitbons meyve sulu yumuşak şeker 650g ve pek çok farklı ürün de var. RAMAZAN BAYRAMI’NIZ KUTLU OLSUN!

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...