A101 7 Haziran 2017 Perşembe kampanyalarında bulunan deniz ve güneş temalı ürünlere yakından bakalım. İlk olarak bu hafta Garnier Ambre Solaire çocuk güneş spreyi 200ml sunulmuş. Bu haftanın harika ürünlerinde Garnier Ambre güneş sütü 200ml de sunan market Nivea Sun karoten özlü güneş sütü 200ml de sunmuş. Kampanyalarında Garnier Ambre Soliara bronzlaştırıcı koruyucu yağ 200ml de sunan market Dear Body duş jeli 500ml ürünü de sunmuş. Nivea Sun güneş sonrası losyon 200ml ve Peştamal 80x150cm bulunan sayfada Plaj hasırı 180x60cm de sizlerle. Kampanyalarında ayrıca Plaj havlusu de sunan market Bay kısa deniz şortu ve Taraftar lisanslı plaj havlusu da sunmuş. Bu hafta indirimlerinde A101 market 7 Haziran günü Lisanslı çocuk terlik de sunmuş olacak. Ayrıca Kız/erkek çocuk sandalet, Bay/bayan terlik ve Yazlık terlik çeşitleri ürünleri de A101 markette sizlerle oluyor. A101 7 Haziran kampanyalarını detaylıca inceleyemeye çalıştık. Bu haftanın kampanyaları için A101’e teşekkürler. Bu haberde sizlerle 7 Haziran sayfası inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...