A101 7 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok harika kampanya sizlerle. İlk olarak belirmekte fayda var ki bu sayfada A101 market deniz&plaj için gerekli hemen hemen her şeyi sunmuş. İncelemeye başlayalım. İlk olarak market; Havuz 135Lsunmuş ve Havuz 450L de sunulmuş. Bir diğer indirimli kampanyalı fırsatta Deniz botu 55,00 TL (2 adet kürek ve ayak pompası dahil) sunulmuş. Adeta fırsatların ardı arkası kesilmezken ayrıca Deniz yatağı, Hacıyatmaz, Güneş korumalı çocuk botu da sizlerle. 7 Haziran kampanyalarında Yüzme simidi, Oyuncak plaj kovası, Kornalı çocuk botu da sizlerle. Bu hafta kampanyalarında Deniz topu, Yüzücü bonesi, Yüzücü gözlüğü de sizlerle. A101 markette Yüzme seti 3’lü, Şişme yelek, Maske ve şnorkel seti, El pompası da sizlerle. A101 indirimlerinde Bay kumaş şapka, Örgü desenli plastik plaj çantası de yer alıyor. A101 markette Plaj çantası, Bay/bayan hasır şapka ve son olarak Katlanabilir plaj sandalyesi sizlerle. A101 kampanyalarını inceleye devam edelim ve fırsatları görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...