A101 7 Haziran 2018 ürünlerinde harika fırsatlar var. Bu hafta ev tekstili ürünlerinde önemli indirimler sizlerle. Kaymaz taban saçaklı halı ile başlayan ürünlerde neler var bakalım. İlk olarak Kaymaz taban saçaklı halı var ve 4 mt2 yıkanabilir olarak geliyor. Diğer fırsatta brode perde 290x260cm sizlerle olurken Kaymaz taban saçaklı yolluk da 80x300cm ebatı ile sunulmuş. Kaymaz taban ayak havlusu 50x70cm, tek kişilik lastikli penye çarşaf, likralı bürümcük sandalye kılıfı da bu hafta sizlerle olacak olan A101 ÜRÜNLERİ olarak karşımıza çıkıyor. A101 indirim haberlerinde Osram LED ampul ve Silk%Blue bay/bayan suba çorap ürünü de sizlerle. Yine 6-12 taksit etiketleri A101’in bu indirim sayfasının altına iliştirilmiş olarak dikkat çekiyor. Fırsatları ile ortalığı kasıp kavuran market yaptığı taksit avantajı ile de adeta pastanın çileğini de koymuş oluyor. Harika fırsatlar için A101’e teşekkür etmeden bu inceleme haberi metnimizi sonlandırmayalım. Teşekkürler A10 indirimlerin yine harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...