A101 7 Haziran 2018 günü muhteşem indirimler sunmaya hazırlanıyor. Bu haftanın katalogları tam anlamı ile harika... Toshiba 50” Smart SAT UHD LED Tv ile başlayan kataloglarda Samsung Galaxy J7Duo cep telefonu da sizlerle. Bu haftanın bir başka ürününde ise Hometech Neo Gold HT105 uydu alıcısı yer almış bulunuyor. Harika fırsatlarında Piranha cep telefonu uyumlu lens, Piranha 7845 Bluetooth hoparlör de unutulmamış. Devamında basılı katalog sayfalarında Kaymaz taban saçaklı halı 4m2 bulunuyor. Ayrıca eviniz için Brode perde 290x260cm de yer almış. Katalogda Kaymaz taban saçaklı yolluk 80x300 ile devam eden A101 Kaymaz taban ayak havlusu de bulunuyor. Bu haftanın kataloglarında Osram LED ampul da bulunuyorken bir başka katalog ürününde Tek kişilik lastikli penye çarşaf de bulunuyor. A101 market indirimlerinde Silk&Blue bay/bayan Suba çorap ile Likralı bürümcük sandalye kılıfı da sizlerle oluyor. Katalogda bulunan ve 7 Haziran günü sizlerle olacak indirimler sizlerle. Daha fazla ne var diye merak edenler için ilerleyen günlerde A101 tarafından sunulacak görselleri de inceleyip izlenimleri aktaracağız. Takibe devam ediniz...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel, 7 Haziran 2018 Perşembe Aldın Aldın Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...