A101 aktüel muhteşem fırsatlar ile geliyor. A101 7 Haziran 2018 Perşembe günü 4 parça üründe inanılmaz fırsatlar ve detaylar sunmuş. Bu detaylara yakından bakacağız. İlk olarak ürünlerin başında Mobetto 4 raflı kitaplık var. Ölçülerini görselde belirten market ürün için muhteşem bir fiyat sunmuş. Devamında Mobetto 3 kapılı gardırop sunan market bu ürün için ayrıca taksit seçeneği de sunmuş. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki Haziran ayı içerisinde A101’in taksit avantajı da var… Yani vade farkına katlanmadan bu ürünü 6 taksit alabiliyorsunuz. 12 Taksit seçeneğini seçerseniz ise ürüne vade farkı ekleniyor. Bu haftanın kampanyalarında 2 çekmeceli aynalı takı dolabı da geliyor. Ürün için yine taksit avantajı var. 6 taksitte vade farkı yok, 12 taksit seçeneğinde ise vade farkı var. Son ürünlere doğru Mobetto çalışma masası da sizlerle olurken ayrıca 4 raflı çok amaçlı dolap ürünü de sizlerle. Katalog görselinde alt kısımda 6 taksit – 12 taksit etiketlerini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Kaçırılmayacak fırsatlar sunan A101’e teşekkürler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...