A101 aktüel ürünleri Haftanın Yıldızları gerçek anlamda yıldız gibi parlayan indirimli ürünler ile dolu… Dondurmaya doyuran bir sayfa sunan market dondurmalarda önemli kampanyalara yer vermiş. Bu hafta Algida markalı ürünlerde Carte d’Or Selection çeşitleri %11 indirimli fiyatı ile geliyor. 14,50 Tl yerine 12,45 TL’ye satılmasını kararlaştıran A101 bu fırsatı bu şekilde görselinde belirtmiş. Biz de inceledik. Ayrıca sayfada Carte d’Or Maraş kesme 750ml de sizlerle. Sade seçeneği ile gelen ürün %11 indirimli olarak sunulmuşç 13,95 TL yerine 12,45 TL’ye satılacak olan ürün harika fırsatı ile göz kamaştırıyor. Ayrıca Maraş usulü patisserie çeşitleri 700ml ürünü de baklavalı ve ekmek kadayıflı seçenekleri ile geliyor. %13 indirimli olarak gelen ürün 15,95 TL yerine 13,95 TL’den alıcısını bekliyor. Frigola 8x55ml ürünü de 10,95 TL yerine %18 indirimli hali ile 8,95 TL’ye sizlerle. Son üründe ise Mini Nogger çeşitleri 6x60ml var. %13 indirime sahip olan ürün 14,95 TL yerine 12,95 TL olarak sunulmuş. Bu haftanın Algida dondurmaları hem leziz hem uygun fiyatlı hem de mahallemize kadar geliyor… Daha ne olsun, herkes dondurma yemeli…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...