A101 aktüel ürünleri EFSANE fırsatlarında yine harika bir ürün sizlerle. A101 2 haziran 2018 günü başlayacak ve 8 Haziran 2018 gününe dek devam edecek olan indirimli üründe Orkid Platinum hijyenik ped çeşitleri sizlerle. Gece 6’lı, uzun 7’li, normal 8’li seçenekleri ile gelen ürün 4,25 TL fiyat ile satılıyordu. Ancak 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu ürün 1,95 TL’ye indiriyor… 2 Haziran ile 8 Haziran arası 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda bu ürünü bu denli muhteşem bir indirime alabiliyorsunuz. Kampanya kapsamındaki ürünler ve bazı şartları mutlaka A101 camlarından kontrol ediniz. Bu ürünü talep ettiğinizde stokta var ise mutlaka yardımcı oluyorlar, Orkid Platinum hijyenik ped çeşitleri Gece 6’lı, uzun 7’li, normal 8’li seçeneklerinden biri için 2-8 haziran’da 10 TL ve üzeri alışveriş yapın 4,25 tl değil 1,95 TL ödeyin. Gerçekten benzersiz bir fırsat… Almayı düşünen ve ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken bir ürün… İncelemelere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...