A101 2 Haziran 2018 ile 8 Haziran 2018 tarihleri arasında muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yine fırsatları artıran market bu sefer TÜM YOĞURTLARDA %15 İNDİRİME gidiyor… Bu harika fırsat için görselinde Yörsan, Birşah, Pınar, Torku markalı ürünler kullanan market bu denli bir indirimi 2-8 haziran arası gerçekleştiriyor. İndirimli ürünlerde kişi başına 2 ürün sınırı olduğunu da hatırlatarak bu haftanın yoğurt indirimini kaçırmamanızı öneririz. Gerçek anlamda harika bir fırsat ve gerçekten önemli bir kampanya… A101 ne zaman hangi kampanyayı yapmasını çok iyi biliyor, incelemelerimizde sıkça bu detaya değiniyoruz çünkü tam ihtiyacımız olduğu anda istediğimiz pek çok ürünü indirimde görüyoruz. A101’i takip etmek bu anlamda bütçenize çok şey katıyor. Siz de bütçenizde gereksiz harcamalar yapmamak istiyorsanız mutlaka A101’i takip ediniz. Biz haftalık ürünlerini inceliyor ve ilkeli bir habercilik doğrultusunda haberlerimizi yapıyoruz. A101’in bu kampanyaları görülmeye değer önemli kampanyalar… Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...