A101 2 Mart hafta sonu aktüel ürünler kataloğunu da sizlerle birlikte inceleyelim. A101 aktüel hafta sonu gıda reyonunda önemli indirimler yapıyor. Hafta içi yapacağınız alışverişleri bekletip hafta sonuna saklamalısınız. Bu hafta A101 marketlerde çok özel indirimler sizleri bekliyor. Yine her A101 kataloglarında olduğu gibi meyve reyonunda 2-3 Mart tarihlerinde özel fiyatlı ürünler satılıyor. Bu ürünler bu hafta Muz ve Portakal olarak seçilmiş. Diğer gıda ürünlerine bakacak olursak… Torku banada fındık kreması 8,25 TL, Karlıdağ tereyağı 32,95 TL ve Keskinoğlu CP/Gedik piliç kebap 2,05 TL olarak satılıyor. Bu hafta sonu eviniz şenlenecek. 2 Mart 2019 tarihinde çok özel fırsatlar sizlerle olacak. 2 Mart kataloglarında atıştırmalık arayanlar da A101 aktüel de buluşuyor. Çerezya kabak çekirdeği 4,45 TL ve Nimet yağlı gevrek 4,75 TL olarak satışta yerini alıyor. Dondurulmuş gıdaları çok sevenler için de bir ürün A101 aktuel de olacak. A101 2 Mart aktüel ürünlerde Dr. Oetker Guseppe Dondurulmuş Karışık Pizza 10,95 TL olarak sizlerle… Aktüel Ürünler olarak A101 kataloglarını incelemeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mart 2019 tarihinde, A101 7 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...