A101 2-8 Mart katalogları geliyor. A101 aktüel harika fırsatlarını takipçilerinden esirgemiyor. Çok Al Az Öde kataloğunda bu hafta sonu çok özel indirimler var. Bu katalogda ürünleri 2 AL, 3 AL kampanyası ile alırsanız ürün fiyatı düşüyor. Katalog incelemelerimizde bu ürünlerin tek alımda ne kadar olduğunu yazımızda belirteceğiz. A101 aktüel 2 Mart 2019 tarihinde Danet dana evlik fermente sucuk 23,50 TL, Dardanel poşet ton balığı 12,90 TL ve Vera margarin 1,75 TL olarak satılıyor. A101 kataloglarında fırsatlar devam ediyor. Gıda ürünlerine hafta sonu çok ağırlık veren A101, hafta içi ve hafta sonu sizleri marketlerine çağırıyor. Bozbeyi ezine tam yağlı olgunlaştırılmış peynir çeşitleri 19,95 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Çok özel indirimleri ile sizlere sunulan ürünleri kaçırmayın. Kahve dünyası Türk kahvesi 4,45 TL’den raflarda yerini aldı. Freşa inişdibi limonlu maden suyu 7,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında… Mendiva ıslak cep mendili 2,60 TL olarak yeni haftanın kampanyalı ürünleri arasında yerini alıyor. Bu hafta sonunun A101 kataloglarını incelemekten zevk alacağınız kampanyaları göreceksiniz. İşte katalog görseli sizlerle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mart 2019 tarihinde, A101 7 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...