A101 aktüel dev indirimleri ile sizlere merhaba diyor. A101 7 Mart kataloglarını Aktüel Ürünler olarak inceliyoruz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da her reyonda indirim göreceksiniz. A101 markette gördüklerinizin fiyatlarına inanın. Bu hafta A101 de gıda kataloglarını inceliyoruz. Ülker karadut parçacıklı bitter çikolata 2,75 TL olarak satılıyor. Çikolata severler için güzel bir fiyat ve ürün… Ülker Hindistan cevizi parçacıklı sütlü çikolata 50 g 2,75 TL olarak satılıyor. Bu hafta Ülker marka çikolatalar ve atıştırmalık kekler, bisküviler kampanyada… Ülker piko çikolata kaplamalı pirinç patlaklı portakallı bar 0,75 TL ve Ülker bol sütlü çikolata 80 g 3,95 TL olarak satışta… Tatlı severler bu fırsatı kaçırmamalı… Bu harika kalitede olan ürünler çok uygun bir fiyata A101 marketlerde satılıyor. Bu ürünleri bu fiyata almak için 7 Mart tarihini bekleyin. Çok sevilen bir ürün de bu haftanın kataloglarında yerini almış. Ülker rulokat fındık kremalı gofret 170 g 4,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Daha fazlası için devam ediyoruz. Ayrıca hafta sonu kataloglarını da Aktüel Ürünler olarak paylaştık. Mutlu alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mart 2019 tarihinde, A101 7 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...