Gün geçmiyor ki A101 aktüel 7 Mart 2020 katalogları insanların alışveriş listelerinde ilk sıraları almasın... 7 Mart ile 13 MART 2020 tarihleri arasında geçerli olması beklenen A101 hafta sonu kataloğunun yayınlanmasının ardından insanlar A101'lere hücum ediyor. Harca Harca Bitmez sloganlı marketin bu haftaki kataloğunda 2 önemli üründe 2 önemli indirim bulunuyor. Ayrıca incelemeye aldığımız bu indirimlerin birisi çay diğeri ise sabun ürünü... Çay fırsatı Ofçay Efsane siyah filiz çay 500gr ismi ile dikkat çekerken 16,95 TL'den düşen fiyatı ile 9,95 TL'den satışa geliyor. Diğer kampanyalı üründe Activex antibakteriyel sıvı sabn 650ml ürünü 13,95 TL'den 5,95 TL'ye düşüyor. Fiyat düşüşlerinde faydalanabilmek için ise A101 aktüel hafta sonu katalogları bir şart sunuyor. Bu şarta istinaden; 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. her bir ürün için kişi başı 5 adet ürün alabilme imkanı sunan A101 her ürün için bu 10 TL alışveriş şartını arıyor. Stokların sınırlı olması da göz önünde bulundurularak bu iki ürüne sahip olmak için 7 Mart 2020 günü A101'e gitmek önemli bir ayrıcalık olarak görünüyor. Dahasını görsellerde ele aldık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2020 tarihinde, A101 7 Mart 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...