Siz istediniz A101 yaptı. A101 7 Mart 2020 ile 13 Mart 2020 tarihleri arasında Çok Al Az Öde avantajları geri döndü! Sevilen kampanya "ÇOK AL AZ ÖDE" tekrar A101 raflarında! Türkiye'nin market sayısı ile en büyüğü olan A101'de cumartesiden cumaya pek çok yeni ürün yer alıyor. Bu hafta yaz aylarının yavaş yavaş gelmesi ile akıllara gelen dondurmalar indirime giriyor. Ülkemizin batısında ısınan havada serinlemek isteyenler, doğusunda ise dondurmanın lezzetini özleyenler için A101 aktüel 7 MART kataloğu Carte d'Or ürünleri sunuyor. Algida Carte d'Or Classic çeşitleri 925 ml ürününde 17,50 TL adet fiyatı dikkat çekeren bu üründen 2 adet alımda ikisi toplamda sizlere 35,00 TL değil 29,75 TL'ye geliyor! Bu avantajlı fiyatı kaçırmak istemeyenler 4 farklı seçeneği olan bu ürüne yoğunlaşıyor. Diğer fırsat: Algida Carte d'Or Selection çeşitleri 850 ml ürünü... 18,50 TL adet fiyatlı üründen 2 adet aldığınızda 37,00 TL ödemeiyorsunuz. 31,45 TL ödeyerek ürünlerin sahibi oluyorsunuz! Mükemmel indirimler kaçırılmamalı! Kataloğa göz atmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2020 tarihinde, A101 7 Mart 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...