A101 hafta sonu kataloğu manav ve pazara ihtiyaç bırakmıyor! Perşembe'den pazara manav ürünlerinde muhteşem fiyatlar A101'de. 8 farklı üründe muhteşem fiyatlar bulunuyor. Sizlere bu ürünleri ve indirimlerin büyüklüğünü anlatacağız. A101 ithal muz ürününü kg fiyatı 9,95 TL'den satacak. Piyasada ve pek çok markette 15 TL'den satılan bu ürün A101'de ciddi anlamda ucuz! Portakala gelecek olursak 3,45 TL kg fiyatı olan ürün ilgili tarihlerde satın alınabiliyor olacak. Piyasada 4 TL ve üzerinden satılan portakal da gayet iyi fiyata sahip! Greyfurt ise 2,45 TL kg fiyata sahip! Mantar 4,95 TL'den 400gr olarak satılacak. Ayrıca 4,45 TL'den 300 gr seçeneği de bulunacak. Gelelim en önemli ürünlerden birine! Kokteyl domates malum ateş pahası! Piyasada 10 ile 15 TL arasında satılan bu ürün A101'de 8,45 TL'den satılacak. Havuç da uygun fiyatlı! 2,75 TL'den havuç alabilirsiniz! Son üründe Çengelköy salatalık var. 8,75 TL olan bu ürün de piyasaya oranla yine ucuz! Aynı ürüne daha çok ödememek için tercih A101!

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2020 tarihinde, A101 7 Mart 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...