A101 aktüel ürünleri fırsatlarında 7 mayıs 2015 aktüel ürünler kataloğu ile bu konuya ve haftaya devam ediyoruz. A101 7 mayıs aktüel kataloğunun 2. Sayfasındayız.

Bu sayfada A101; kapış kapış giden ve geldiği gün biten ürünlerini sizlere sunuyor. Singer’den 2 farklı ürünü sizlerle buluşturan a101 bakın neleri uygun fiyata getiriyor. Singer Promise 1408 dikiş makinesi ürünü 8 değişik dikiş ve dekoratif desen, 5mm genişliğinde zigzag yapabilme, 4 adımda ilik açabilme, surfile yapabilme, çift iğne kullanımı ile yan yana paralel dikiş yapabilme, geri dikiş özelliği, düğme ve fermuar dikme, elektronik pedal ve 2 yıl Singer garantisi ile birlikte sadece 229,00 TL ayrıca bu sayfada 9,95 TL’den metal dikiş kutusu da sizlerle. Ayrıca bu sayfada 399,00 TL’ye Singer 14 SH 654 Overlok makinesi ürünü 4 iplik overlok, elektronik pedal, 3 veya 4 iplikle çalışabilme, difaransiyel besleme sistemi, esnek kumaşta overlok yapabilme, ince kumaş kenar overloğu eşarp orgonze kumaş, 3mm – 6,7 mm arası dikiş genişliği ayarlayabilme, iptal edilebilen kumaş kesme bıçağı, renklendirilmiş iplik takma kılavuzu, 2 yıl garanti ve taksit seçenekleri özellikleri ve imkânlarıyla sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Nisan 2015 tarihinde, A101 7 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101-7-Mayıs-2015-Aktüel-Ürünler-Kataloğu-Singer-Dikis-2” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...