A101 7 mayıs aktüel ürün kataloglarında 3. Sayfa ile bu haftayı aktarmaya devam edelim.

A101 aktüel 3. Sayfasında Singer SHG 2627 buhar kazanlı ütü ürünü 99,90 TL fiyatı ve ütü: 220-240 v / 50 Hz 850W güç, ısıtıcı: 220-240 v / 50 Hz 1350W güç, buhar istasyonu özelliği, kurutma özelliği, buhar püskürtme, dikey buhar verebilme, anti kireç, ayrılabilir 800ml su haznesi ve buhar düzenleyici özellikleri ile geliyor. Ev tipi kullanımına uygun yoğun kullanım (her gün 3-4 saat ve üzeri) harici satın alınabilecek güzel bir ürün. Bu sayfada ayrıca kurutmalık, ütü masası kılıfı da sizlerle. Kol saati, canlı orkide çeşitleri de bu sayfada yerini alıyor. Son olarak ise Braun Silk Epil 1370 epilasyon aleti, Sinbo saç şekillendirici SHD 7038, Sinbo saç düzleştirici SHD 7031 ve Sinbo saç maşası SHD 7032 ürünleri de bu sayfada yerini alan elektronik ürünlerin arasında yerini alıyor. Ürünler hakkında özellikler katalogaa ve sitemizin ürün inceleme bölümünde var. Buraları görüntüleyebilirsiniz. Diğer sayfa ile bu haftanın ürünlerinde fırsatlara devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Nisan 2015 tarihinde, A101 7 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...