A101 aktüel ürünler kataloğunda 7 Nisan fırsatları bölümünde 4 Nisan 2016 – 10 Nisan 2016 tarih etiketine sahip bu fırsat dolu sayfayı incelemeye başlıyoruz. A101 Nisan ayı fırsatları çerçevesinde bu sayfada piyasada sürekli artan fiyatları ile huzursuzluk yaratan et ve et ürünlerini indirime alıyor ve halkı bir nebze fırsatı yaşatıyor. “İkbal ile lezzetli sofralar!” sloganı ile sunulan bu A101 aktüel fırsat sayfasında hangi ürünler ne kadar indirimli, şimdi buna bakalım. İkbal fermente dana parmak sucuk %24 indirimli olarak, İkbal dana kasap sucuk %23 indirimli olarak ve devamında tüm ürünler İkbal markalı olmak üzere; dana kangal sucuk %18 indirimli, dana baton sucuk, dana parmak sucuk, baharatlı döner, dana dilimli sucuk gibi ürünler bu sayfada. Ayrıca Baştacı markası ile dana kokteyl sosis ve dana mangal sucuk da bu sayfada. Son olarak ise kg fiyatı 31,00 TL’den dana/dana-kuzu kıyma ve kg fiyatı 36,90 TL’den dana kuşbaşı bu sayfada sizlerle. A101 4 nisan – 10 nisan sayfası şimdilik bu kadar…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 7 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...