A101 aktüel ürünleri 7 nisan 2016 fırsatları ve muhteşem indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. Sitemiz aktüel ürünler ise bu ürünleri ve katalog fiyatlarını sizler için inceliyor. Hangi ürünler hangi fiyattan sunulmuş ve fırsatın büyüklüğü gibi çeşitli incelemeler bu sayfada. İndirimli ürünlerin bu sayfasında Organik ürünler var. Baktat Organik Naturel sızma zeytinyağı 500ml 16,95 TL'den sunulmuş. Kemal Kükrer Organik üzüm sirkesi 500ml ise 11,95 TL'den sizlerle. Kemal Kükrer organik elma sirkesi de 500ml olarak aynı fiyattan alıcısını bekleyecek. Bektat Organik tahin 330gr ise 10,95 TL'den geliyor. Bitmedi... Organik dut/keçiboynuzu/üzüm pekmezi ürünleri adet fiyatı 8,95 TL'den sunulmuş.Yenigün organik reçel çeşitleri 290gr olarak vişne, kayısı ve çilek seçenekleri ile adet fiyatı 8,95 TL'den sizlerle. Fanus organik çiçek balı da 10,95 TL'den, Organik 6lı yumurta ise 4,20 TL'den alıcısnı bekliyor olacak. Son olarak ise Greenvillage dondurulmuş organik bütün tavuk ürünü kilogram fiyatı 8,95 TL'den sizlerle olacak. A101 7 nisan fırsatları devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 7 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...