A101 7 nisan aktüel ürün kataloglarında yeni bir sayfa ile incelememiz devam ediyor. Bu sayfada yine çok konuşulacak indirimler var ve A101 bu indirimleri 7 nisan perşembe günü mahallenize kadar getiriyor. Peki ne var bu sayfada, işte tüm detaylar. “Ağzınızın tadı, A101’in fırsatı!” sloganı ile pek çok ürün bu sayfada sizlerle oluyor. Nar 5kg toz şeker ürünü 16,45 TL olarak bu sayfada sunulmuş. Nar 500gr esmer küp şeker ise 4,95 TL. Nar esmer toz şeker 500 gr ise yine aynı fiyatı ile 4,95 TL’den sunulmuş. Nar 4kg tek sargılı küp şeker ise 17,95 TL olarak a101 7 nisan aktüel kataloglarında yerini alıyor. Bitmedi, son olarak Splenda tatlandırıcı tablet 150 adet ürünü 6,95 TL’den alıcısını bekliyor. Unutmayın ki A101 katalogları incelemelerini sitemizden takip ederek en hızlı ve en net açıklamaları görebilirsiniz. Daha fazla fırsat ürünü için sizleri A101 aktüel 7 nisan kataloglarının bir diğer sayfasına davet ediyoruz ve o sayfada yer alan ürünleri de detaylıca incelemenizi öneriyoruz. İşte o müthiş güncel, yani aktüel ürün fırsatları…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 7 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...