A101 7 nisan aktüel Perşembe kataloglarında fırsatlar yeni bir sayfa ile devam ediyor. Bu haftanın 5. Sayfası olması sebebiyle sizlere bu sayfayı kısaca tanıtıp incelemelerimizi gerçekleştirelim. Bu sayfada yer alan ürünleri kısaca listeleyelim. Flying FLY 1080P araç içi kamera ürünü bu sayfada sizlerle. Bu ürün hakkında kısa bir kullanıcı deneyimi aktaralım. Ürünü satın alan editörlerimize göre ürün gayet iyi ancak açı olarak yetersiz çekimler yapıyor. Bu yüzden mutlaka alacaklar iyi araştırmalı. Bir diğer ürün ise Kiwi KVC-4105 elektrik süpürgesi… Bu ürün fiyat & performans açısından emsallerine göre gayet iyi. Diğer 7 nisan aktüelleri ise şöyle devam ediyor. Aprilla ATR 7011 şarjlı saç sakal ve favori düzeltme cihazı, Aprilla AFC-8003 otomatik ayak bakım törpüsü, Aprilla ABS 1055 yağ ölçerli baskül gibi ürünler var. Ayrıca çocuk pijama takımları, 2 parça banyo klozer takımı, bay ve bayan yağmurluk, bayan jakarlı atlet, çorap çeşitleri ve bay spor ayakkabı da bu sayfada a101 7 nisan kataloğu ile geliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 7 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 7 Nisan Beşinci Aktüel Ürünler Sayfası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...