A101 9 nisan 2016 aktüel ürünler kataloğunda Yörsan lezzetleri sizlerle buluşuyor. A101 hafta sonu kataloğunda “Mayasında Ustalık Var.” Sloganı ile sunulan 9 nisan sayfası sizlerle incelememizde buluşuyor. A101 fırsatlarının neler olduğuna şimdi detaylıca bakalım. Yörsan çikolatalı süt 6x200ml ürünü 4,25 TL’den sunulmuş ki gayet leziz ve iyi fiyatlı bir ürün. Yörsan kaymaklı tava yoğurdu 1kg da 4,95 TL’den sunulmuş ve tava yoğurdu lezzetini mutlaka tatmalısınız. 2 litre ayran Yörsandan 3,95TL’den, Yörsan labne 500gr 5,95 TL’den Yörsan 500gr light beyaz peynir ise 6,95 TL’den sunulmuş. Son olarak ise Yörsan 1500gr kaymaksız yoğurt 4,25 TL’den alıcısını bekliyor olacak. A101 9 nisan hafta sonu ürünlerini kısaca sizlerle buluşturduk. Daha fazla detay için mutlaka a101 com tr adresine veya tüm A101 marketlere bakınız. Yeni bir haftada yeni hafta sonu fırsatlarını incelemek için buluşmak üzere, bol indirimli hafta dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 7 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...