A101 aktüel ürünler hafta sonu indirimleri yayında. A101 10 Aralık 2016 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta pek çok önemli indirim sizlerle olacak. A101 aktüel 10 Aralık sayfalarında bulunan bu indirimlerde Yörsan markalı ürünler sizlerle olacak. Yörsan tam yağlı taze kaşar peyniri 500g 9,75 Tl olarak satılacak olan ilk aktüel hafta sonu fırsatı olarak sizlerle oluyor. Devamında ise şöyle muhteşem ürünler yer alıyor: Yörsan yarım yağlı yoğurt 2 kg 5,65 TL’den , Yörsan ev tipi yoğurt 2 kg 5,95 TL’den sizlerle buluşuyor. Ayrıca Yörsan kaymak 200g 5,75 TL’den, Yörsan ayran 2 litre 3,75 TL’den sizlerle oluyor. Son olarak ise Yörsan labne 500g 5,95 TL fiyatı ile bu hafta sonu kataloğunda yerini alıyor. Yakın zamanda sizlere ayrıca “Hafta Sonu Kaçığız” indirimlerini de inceleyeceğiz. Öncelikli olarak 8 aralık 2016 sayfalarında bulunan ürünlere daha sonra ise 10 aralık hafta sonu ürünlerine göz atmayı ihmal etmeyin. Daha fazla ürün ve indirim için ise sonraki ve önceki sayfa indirimlerine bakabilir ayrıca bulunduğunuz mahallenin A101’in yerel broşürlerine de bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Aralık 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...