A101 10 Aralık aktüel ürün kataloğu hafta sonu indirimlerinde bu hafta pek çok yeni indirimli ürün sizlerle olacak. “A’dan E’ye tüm vitaminler A101’de!” sloganı ile sunulan sayfada Pfanner markalı ürünler sizlerle buluşuyor. Bu ürünlere tek tek değinelim. İlk olarak Pfanner portakal nektarı 2 litre ürününe bakalım ve fiyatı bu ürünün 6,45 TL. Aslında bakarsak bu sayfada yer alan tüm ürünlerin fiyatı 6,45 TL… Bir diğer ürün ise Pfanner mulitivitamin meyve nektarı 2 litre ve yine fiyatı 6,45 TL. Bir sonraki üründe Pfanner b+c+e vitaminli meyveli içecek 2 litre 6,45 TL’den satılacak olan başka bir ürün olarak sizlerle. Bu arada, bu ürünlerin adet fiyatı 6,45 TL. Bu konuda karışıklık yaşanmasın diyerek bir sonraki ürün ile kaldığımız yerden A101 10 Aralık aktüel fırsatlarını sunmaya devam edelim. Pfanner c+d+a vitaminli meyveli içecek 2 litre 6,45 TL’den sizlerle olacak. Pfanner ace rosso meyveli içecek 2 litre 6,45 TL’den ve son olarak ise Pfanner a+c+e vitaminli meyveli içecek 2 litre 6,45 TL olarak bu hafta A101 markette yerini alacak. Bu sayfada yer alan bu Pfanner markalı ürünleri deneyip hakkında yorum yaparsanız sizler de diğer tüketicilerin kafalarındaki sorulara yanıt olabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Aralık 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...